12 Aralık 2009 Cumartesi

51.HAFTA KİT ÇANTASI İÇİNDEKİ ÜRÜNLER

KİT ÇANTASI 29.90TL

OVAL3

Özel oval şekli sayesinde tutması kolaydır. Şeffaf penceresinden içerisindekini rahatlıkla görebilirsiniz. Buzlu yüzeyi ise kullanım sırasında meydana gelebilecek çizilmeleri önler. Dolabınızda size 3 kat daha fazla yer kazandırır. Kapağı iki farklı şekilde kullanım alanı sağlar. Bir tarafını dökmek için kullanabilirsiniz. Diğer tarafından ise gıdanızı kepçe, kaşık ya da elinizle alabilirsiniz. Kapağın kenarındaki çıkıntıları, kapları üst üste güvenle dizmenizi sağlar. Kapağı hava geçirmezdir. Gıdalarınızı nem, toz ve böceklere karşı korur.

TİNİMİNİ HANIM 1LT
Dalgalı tabanı sayesinde gıdalarınızı biriken nemden korur. İçerisine koyduğunuz sebze ve meyveye göre ayarladığınız iki kapakçıklı özel havalandırma sistemi bulunmaktadır. Kapağın özel dokusu sayesinde güvenle üst üste dizebilirsiniz. Boyutlar sebze ve meyveler ile bir çok buzdolabına uygundur. Üzerinde bulunan tablo, sebze ve meyve cinsine göre en uygun havalandırma koşullarının gözünüzün önünde olmasını sağlar.

PRELUDİO SÜRAHİ
Polipropilen yapısı sayesinde içine koyduğunuz sıvıyı daha uzun süre soğuk tutar ve bakteri üretmez. Çok sıkı kapaklı olduğu için rafa yan yatırsanız bile su sızdırmaz. Bu sayede piknikte, arabada yanınızda taşıyabilirsiniz. İnce gövde yapısı sayesinde buzdolabının kapak kısmında rahatlıkla saklanabilir. Özellikli bir ürün: kapak 2 bolumden olusuyor; kapagin altındaki parcaya su doldurup dondurdugunuzda icindeki su, meyvesuyu vs. soğukluğunu uzun sure muhafaza eder. Kapagi cok siki kapandigi icin de buzdolabi kokusu icindeki siviya sinmez. Üstelik cam sürahiler gibi ağır değildir;tam dolu olduğunda bile sürahiyi kolayca kaldırabilirsiniz.ZEYTİNYAĞLIK 1.1LT
Yağ saklama amacıyla dizayn edilmiştir.Akıtma ve sızdırma yapmaz.Yağlarınızı şık,aynı zamanda ergonomik bir şekilde saklamak amaçlı kullanılan hoş bir üründür.Özel kapağı sayesinde sıkı kapama tekniği ile dökülmeden ve hava almadan yağınızı muhafaza eder.Yağı kulanırkende damlatmaz,sızdırmaz ve etrafa bulaşmaz özel ucu sayesinde rahat ve temiz bir kullanım sağlar.Yağınızda tortu oluşmaz.Tezgah üzerindede şık bir görüntü sergiler.Özellikle zeytinyağınızı acıtmadan uzun süre saklar.Hoş ve kullanışlı bir üründür.En güzelide normalde en zor temizlenen yağ kaplarıdır.Tupperware zeytinyağlık o kadar kolay temizlenirki inanamazsınız.Bulaşık makinesinde yıkanır .Küçük zeytinyağlığınızda pekmez,nar ekşisi ve haftalık salata soslarınızı saklayabilirsiniz.Zeytinyağlığınıza isteğinize göre kekik yaprağı,sarımsak,limon ve zeytinyağınızı koyun ve bu hazır salata sosunu istediğiniz zaman kullanın.
SİHİRLİ ŞEK ŞEK
Şeffaf gövdesi sayesinde içerisindeki karışımı görebilirsiniz. Buzlu dış yüzeyi kullanım esnasında elinizden kaymayı önler. Kaygan iç yüzeyi malzemelerin daha kolay karışmasını sağlar. Gövdesinde 50ml ile 500ml arasını gösteren ölçü çizgileri yer almaktadır. Karıştırma ve taşıma için hava ve sıvı geçirmeyen kapağını kapatınız. Özel ağız yapısı sayesinde dökme hızını ve miktarını kontrol edebilirsiniz. Özel karıştırıcısı her türlü karışım için idealdir.
MİDİ MİKS YEŞİL 2.75LT
Miksim iki parçadan oluşmaktadır.Polietilen gövde ve yumuşak yuvarlak kapak.Yukarı doğru genişleyen gövde,gövdenin iç yüzeyi hafif pütürlü olup karıştırma ürünü olarak kullanılmasını sağlamaktadır.Kenarındaki ortası delik kulp sayesinde tek elinizle rahatlıkla tutabilir.Kapağı hava ve su sızdırmaz özelliğe sahip olup,gıdalarınızın uzun süre saklamasını sağlar.Karıştırma kapları içinde çok yüksek kapasiteye sahip olması büyük miktarlarda karıştırma ve saklama olanağı sağlayan tek üründür.Hamur ve yoğurt gibi mayalanarak yapılan her türlü gıda için çokkullanışlı bir üründür.

ANTARTİKA 1.3LT
Ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. Yükseltilmiş tabanı soğuk hava geçişini sağlar. Esnek hammaddesi sayesinde derin dondurucudan çıkarınca kırılmaz. İçerisindeki gıda yarı saydam gövdesinden görünür. Hammaddesi sayesinde donma sırasında içerisindeki gıdada meydana gelebilecek hacim değişikliklerine uyum gösterir. Üzerindeki dondurucu sembolu sayesinde kullanım alanı rahatlıkla anlaşılabilir.
Derin dondurucuda besin saklamak için çok ideal bir üründür; çünkü, çok esnek bir yapısı vardır. Bu kaplar derin dondurucunuzun son derece düzenli olmasını sağlar! Sebzeleri (fasulye, bezelye, barbunya vb.) ayıklayıp Antartika’lara kaldırın. Acele yemek yapmanız gerektiğinde buzluktan çıkarıp kolayca yemek pişirin; hem de cozulmesini beklemeden ! Parca et, tavuk butu vb. besinlerinizi de saklamak için ideal boyuttadır. Yaz meyvelerini kisin da yiyebilmek icin çilek, kiraz, erik vb. meyveleri saklamak için kullanabilirsiniz. Poset icinde buzlukta saklanan besinler cok fazla kar yapar; Antartika’lara koydugunuzda boyle bir sorununuz olmaz: besin daha kolay cozulur ve dolap gibi kokmaz… Buzlugunuz daha temiz kalir; akma-kokma derdiniz olmaz. Gövdesi üstündeki kar desenleriyle çok şıktır. HERSEYDEN ONEMLISI Tupperware oldugu icin kanserojen degildir; AB saglik standartlarina uygun uretilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder